Новости

21 травня 2020 року - Всесвітній день вишиванки!

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка - своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами, символами та знаками.

День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Щороку День вишиванки святкуємо третього четверга травня. У 2020 році День вишиванки припадає на 21 травня

Цього року День Вишиванки 2020 присвячується українській родині та родоводу. Формування дерева роду - не тільки захоплива справа, це - вкрай важлива складова повернення історичної пам’яті цілого народу. Також День Вишиванки - День Родоводу присвячується видатним українським родинам, кілька поколінь котрих робили значний внесок у розбудову української державності, культури, науки.

Цього року Світовий конґрес українців (СКУ) запрошує українців з усього світу долучитися до флешмобу з нагоди Всесвітнього дня вишиванки.

Федерація профспілок України та Профспілка авіабудівників України пропонує відзначити День вишиванки у незвичний спосіб, а саме провести онлайн-флешмоб #ФПУ_уВишиванці #ПАУ_уВишиванці

Запрошуємо приєднатися усіх охочих!

Для цього:

1) Сфотографуйте себе у вишиванці. Зверніть увагу: фотографія має бути горизонтальною (в ідеалі квадратною).

2) Опублікуйте фото у мережі Фейсбук з хештегом #ФПУ_уВишиванці #ПАУ_уВишиванці

3) Або надішліть його на ел. адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. 21 травня о 14:00 відбудеться збір усіх фото разом та публікація великого колажу.

4) Закличте своїх друзів та колег приєднатися до акції.