Новости

Вітаємо соціального партнера з ювілеєм!

19 листопада голові Наглядової ради Дніпропетровського агрегатного заводу (ДАЗ) Євгену Вадимовичу Морозенку виповнюється 60 років.

Подробнее...

Студенти-магістри Karazin Busines School відвідали ХДАВП

Студенти-магістри Karazin Busines School відвідали Харківське державне авіаційне виробниче підприємство, де ознайомилися зі славетною історією заводу та надскладним процесом виробництва літаків.

Подробнее...

На звернення ПАУ Прем’єр-міністром України надано низку доручень

На пропозиції Профспілки авіабудівників України КМУ щодо налагодження роботи авіабудівної галузі Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом надано відповідні доручення, про що поінформовано ФПУ. Лист КМУ додається

Подробнее...

Новітні інформаційні технології - на озброєння профспілок

У ФПУ відбулась консультативна зустріч редакторів та журналістів профспілкових ЗМІ з представником профспілок Данії LO/FTF Філіпом Нордентофтом, який перебував у Києві у рамках проекту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».

Подробнее...

Партнерська зустріч з представниками МОП з Данії в рамках проекту « Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні»

8 листопада 2018 року в первинній організації ПАУ в ДАХК «Артем», за сприяння ФПУ, відбулася зустріч з представниками Міжнародної організації праці з Данії, в рамках проекту МОП « Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».

Подробнее...

AIRSHOW CHINA 2018

Розпочав свою роботу 12-й Міжнародний авіакосмічний салон - AIRSHOW CHINA 2018, який проходить з 6 по 11 листопада в портовому місті Чжухай провінції Ґуандун на півдні Китайської Народної Республіки.

Подробнее...

Цей день в історії. Тріумф Ан-74

30 років тому - на початку листопада 1988 року дослідний Ан-74 відкрив, мабуть, найславнішу сторінку своєї біографії. Літак вирушив з Києва до Антарктиди! Маршрут протяжністю в 17 000 км проліг через Італію, Острови Зеленого Мису, Бразилію, Аргентину.

Подробнее...

Подкатегории