Новости

Дитячий оздоровчий комплекс «Антей» святкує своє 50-річчя

17 липня 2018 року, дитячий оздоровчий комплекс «Антей» ДП «Антонов» святкує ювілей – 50 років з дня заснування. За цей час у «Антеї» оздоровилися близько 100 тисяч дітей. Важко уявити, що цей дитячий табір майже вдвічі старший за нашу молоду незалежну державу, що перші його відпочивальники вже на заслуженому відпочинку і, може, серед сьогоднішньої веселої юрби дітлахів, що приїхали на третю зміну відпочинку, є онуки піонерів «Антея».

Подробнее...

ДП "Антонов" на міжнародному авіакосмічному салоні

16 липня п.р., у передмісті Лондона, на міжнародному авіакосмічному салоні Farnborough Airshow, багатоцільовий транспортний літак Ан-178 виробництва ДП "Антонов", виконав свій демонстраційний політ.

Подробнее...

З Днем бухгалтера!

СТАРТУВАЛА РОЗРОБКА ПРОГРАМИ

На виконання п.15 Плану заходів щодо реалізації Стратегії відродження вітчизняного авіабудування на період до 2022 року (розпорядження КМУ від 18 травня 2018р. №429-р) 12 липня п.р. відбулось засідання робочої групи з підготовки проекту Державної цільової науково-технічної програми розвитку авіаційної промисловості на 2018-2022 роки.

Подробнее...

Призначені на нові посади: на ДП "ХМЗ "ФЕД" кадрові зміни

Згідно з наказом Генерального директора Державного концерну «Укроборонпром» Павла Букіна, заступником Генерального директора з авіабудування ДК «Укроборонпром»  призначений Олександр Юрійович Пащенко.

Подробнее...

Ан-178 вилетів на авіасалон в Фарнборо

12 липня п.р. багатоцільовий літак Ан-178 вилетів в Фарнборо (Англія, передмістя Лондона) для участі в міжнародному авіакосмічному салоні Farnborough Air Show 2018, який відбудеться у період з 16 по 22 липня п.р. Ан-178 братиме участь в програмі показових польотів та буде демонструватися на статичній стоянці.

На часі – створення Міністерства промисловості та інновацій

До порядку денного сесії Верховної Ради України (10-13 липня п.р.) включено питання щодо створення Міністерства промисловості та інновацій України. Відповідний проект постанови ВРУ №8359 вніс Комітет промислової політики та підприємництва.   Профспілка авіабудівників України неодноразово у свої зверненнях до вищих органів влади наголошувала на необхідності створення органу, відповідального за координацію та управління промисловим комплексом України.

Подробнее...

Подкатегории