Авіасвіт-ХХІ відкрито

24 вересня п.р. відбулось урочисте відкриття авіасалону «Авіасвіт-ХХІ» у Міжнародному виставковому центрі в м. Києві. У відкритті авіасалону взяли участь Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, Міністр оборони України, генерал-полковник Валерій Гелетей, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов, президент – генеральний конструктор ДП «Антонов» Дмитро Ківа, президент АТ «Мотор Січ», генеральний конструктор, народний депутат України Вячеслав Богуслаєв, голова правління корпорації «ФЕД», депутат Харківської обласної ради Віктор Попов, віце-президент Асоціації «Укравіапром» Олександр Суровцев, Голова ПАУ Ярема Жугаєвич, керівники підприємств галузі, голови первинних організацій Профспілки тощо.

Керівник Парламенту зазначив, що Україна належить до небагатьох країн світу, які мають власний аерокосмічний комплекс. За його словами, це один з «найперспективніших напрямів, який підтримує український Уряд». «Ми повинні посилити нашу армію найкращими зразками літаків, гелікоптерів, «безпілотників», у той же час ми повинні дбати про мирне використання космосу і авіації», - заявив Голова Верховної Ради. Олександр Турчинов підкреслив, що Україна перебуває у дуже тяжких умовах, але «ми повинні використати все від нас залежне для розвитку оборонного та авіакосмічного комплексу, підтримки передових наукових розробок».

Голова Верховної Ради України та супроводжуючі його особи оглянули експозиції низки підприємств галузі, зокрема АТ «Мотор Січ», ДП «Антонов», ДержККБ «Луч» тощо, де ознайомилися з відповідними розробками.

Олександр Палій