Новости

На адресу Президента України звернувся заступник голови профкому ПАУ на ХДАВП Віктор Слинько. В своєму листі Віктор Слинько висловив сподівання, що зазначена інформація про хід виконання доручення Президента України буде доведена безпосередньо до Глави Де

На адресу Президента України звернувся заступник голови профкому ПАУ на ХДАВП Віктор Слинько.

В своєму листі він зазначає, що багатостраждальний трудовий колектив ХДАВП попри завершення шестимісячного терміну, протягом якого мало б відбутися повне погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам ХДАВП, так і не дочекався цього.

 

А замість цього борги лише збільшилися.

Він зазначає, що обіцянку розв’язати протягом 6 місяців остаточно питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати надав під час наради за участі Президента України В. Зеленського 6 листопада 2019 року генеральний директор ДК «Укроборонпром» Айварас Абромавичус.

Віктор Слинько оприлюднив фрагмент відео із зазначеної наради, де говориться, що протягом 6 місяців відбудеться остаточне погашення боргів.

В своєму листі Віктор Слинько висловив сподівання, що зазначена інформація про хід виконання доручення Президента України буде доведена безпосередньо до Глави Держави і отримає від нього належну оцінку.