Новости

ДП "ХМЗ "ФЕД" - 90 років!

Шановні колеги!

Щиро і сердечно вітаємо з визначною подією в історії підприємства – 90-річним ювілеєм!

90 років – серйозна дата для будь-якого підприємства. Багата на події славна історія заводу. Виробничі досягнення і подолання труднощів – результат  солідарних дій адміністрації та первинної організації ПАУ.

Відчуваючи плече одне одного учасники соціального діалогу змогли зберегти «ФЕД» у найскрутніші часи, подолати всі негаразди. І головне, що притаманне авіаційній промисловості України -  з оптимізмом дивитись у майбутнє! 

Окремо варто відзначити, що Державне підприємство «ХМЗ «ФЕД» є одним з найбільших в регіоні. Турбота адміністрації та профспілкового комітету стосовно необхідності збереження кадрового потенціалу підприємства, запровадження ефективної молодіжної політики, інституту наставництва, функціонування потужної соціальної сфери дозволяють "федівцям" бачити свої перспективи. 

Загалом колективу "федівців" притаманні риси фахівця та патріота, а всі заводчани від директора до рядового працівника – досконало знають свою справу, прагнуть творити на благо держави та суспільства.

Бажаємо трудовому колективу підприємства та їх родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, успіхів у трудових звершеннях в ім’я розквіту України, Харківщини та авіабудівної галузі!