Новости

Відбулось засідання Президії ЦК ПАУ

18 вересня 2018р. відбулось засідання Президії Центрального Комітету ПАУ. Головував на засіданні Голова Профспілки Ярема Жугаєвич.

Під час засідання Президії ЦК ПАУ були розглянуті та прийняті відповідні рішення з таких основних питань:

  1. Про хід виконання Галузевої Угоди і колективних договорів у I півріччі 2018 року.
  2. Про початок колективних переговорів з укладення Галузевої Угоди.
  3. Про підсумки літнього оздоровлення дітей у 2018 році.
  4. Про підсумки участі збірної команди ПАУ у ХХІІІ Всеукраїнській міжгалузевій спартакіаді трудящих промислової сфери та транспорту.
  5. Різне.

У ході обговорення питань щодо виконання Галузевої Угоди (ГУ) та початку колективних переговорів щодо укладення нової ГУ авіаційної промисловості України участь взяли представники сторін соціального діалогу на галузевому рівні, а саме: від Мінекономрозвитку України – Нестеренко Володимир Миколайович, від ДК "Укроборонпром" – Баришева Катерина Олександрівна, від Об'єднання організацій роботодавців авіаційної промисловості України – Губа Валерій Володимирович, від Асоціації підприємств авіаційної промисловості України "Укравіапром" – Суровцев Олександр Юрійович. Під час розгляду зазначених питань, сторони соціального діалогу на галузевому рівні давали відповіді на запитання Президії ЦК ПАУ щодо термінів та процедури прийняття Програми відродження вітчизняного авіабудування на період до 2022р., Державного оборонного замовлення, перспективного розвитку та роботи підприємств авіаційної промисловості України та галузі в цілому тощо.

В ході ведення засідання Президії ЦК ПАУ Голова Профспілки Ярема Жугаєвич вручив нагородженим профспілкові відзнаки Федерації профспілок України, Профспілки авіабудівників України та Громадської організації "Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство "Україна".

З усіх розглянутих питань прийняті відповідні постанови, які будуть направлені у всі профкоми первинних організацій ПАУ.