Новости

Літак Ан-132D виконав черговий випробувальний політ

3 січня 2019 року український багатоцільовий літак Ан-132D (бортовий номер UR-EXK) виконав черговий випробувальний політ.

Літак Ан-132D розроблений на замовлення Саудівської Аравії. Його вантажопідйомність - 9,2 тонни, довжина - 24,5 метра, висота - 8,8 метра, розмах крил - 29,2 метра.

ДП "Антонов" підписав меморандум про намір спільного виробництва 80 літаків Ан-132 для Саудівської Аравії. Частина літаків буде виготовлятися в Україні, в Саудівській Аравії будуть створюватися потужності для виробництва його компонентів.

Інтелектуальна власність на літак розділена в рівних частках між двома сторонами. Рішення про підписання контракту буде прийнято після поставки першого зразка.

Ан-132 - перший літак у лінійці Антонова без російських комплектуючих. Літак призначений для польотів на близько- і середньомагістральних маршрутах, він зможе виконувати широкий спектр завдань з перевезення вантажів. Він буде мати крейсерську швидкість в 500 км/год і максимальну висоту крейсерського польоту 9000 м з максимальним навантаженням в 9,2 тонни.

Посилання www.flightradar24.com