Новости

Внесено зміни до Положення ФПУ про Всеукраїнський огляд роботи профспілок на кращу організацію дитячого оздоровлення та відпочинку

Інформуємо, що Профспілкою авіабудівників України було запропоновано ФПУ (лист від 25.09.2018р. №182) при підведенні підсумків Всеукраїнського огляду роботи профспілок на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку, замінити назву двох номінацій, а саме "Батьківська турбота" і "Дитинство на долонях" на інші - більш сучасні. Серед запропонованих були номінації: "Здорові діти - майбутнє країни", "Щасливе дитинство", "Сонячна мрія", "Золоте літо" тощо.

Також було запропоновано повернути профспілкові відзнаки ФПУ для переможців Всеукраїнського огляду, які були передбачені його Положенням, але у 2014 році призупинені рішенням Президії ФПУ через брак коштів на їх виготовлення.

Після розгляду пропозицій ПАУ, Постійною комісією Ради ФПУ з гуманітарних питань, постановою Президії ФПУ від 18.12.2018р. №П-17-5 було прийнято рішення про внесення змін до розділу IV  Положення про Всеукраїнський огляд роботи профспілок на кращу організацію дитячого оздоровлення та відпочинку дітей, затвердженого постановою Президії ФПУ від 09.12.2013р. №П-22-13 в наступній редакції: 

Всеукраїнський огляд проводиться за такими номінаціями:

  • "Здорові діти - майбутнє країни" - нагороджуються:

- членські організації ФПУ Дипломом ФПУ за вагомий внесок в організацію дитячого оздоровлення та відпочинку дітей, активні учасники Всеукраїнського огляду.

  • "Кращий заклад оздоровлення та відпочинку дітей" - нагороджуються дитячі оздоровчі заклади Дипломом ФПУ за значні успіхи в організації оздоровлення та відпочинку дітей.
  • "Золоте літо" - нагороджуються профспілкові лідери, організатори дитячого оздоровлення, керівники підприємств, установ, організацій, а також представники органів місцевого самоврядування Почесною рамотою ФПУ та Подякою Голови ФПУ за вагомий особисти внесок в організацію дитячої оздоровчої компанії".

В рішенні Президії також відзначено стабільними показники по оздоровленню дітей серед працівників авіабудівної галузі.

Зав. відділу охорони праці ВА -

головний технічний інспектор праці ЦК ПАУ

Ліщинський С.М.