Новости

"Авіалінії Антонова" виконали 23 польоти на допомогу жертвам тайфуну

Авіакомпанія "Авіалінії Антонова" виконала 23 перельоти протягом місяця, щоб допомогти відновити острів, зруйнований ураганом. Дуже важливим виявилася наявність Договору про Відкрите небо між Україною і США.

 

За інформацією авіакомпанії, яка працювала в партнерстві з глобальною авіаційною сервісною групою Air Partner, була перевезена гуманітарна допомога та інше обладнання на допомогу острову Сайпан на Північних Маріанських островах, який зазнав спустошення від супертайфуну Юту.

Для перевезень використовувався літак Ан-124-100, що дозволило виконати місію з доставки вантажів і гуманітарної допомоги на острів в західній частині Тихого океану менш ніж за 30 днів.

Операція була проведена невдовзі після того, як авіакомпанія "Авіалінії Антонова" перевезла велику кількість обладнання і матеріалів на Гуам на літаку Ан-225 "Мрія" після супертайфуна "Мангхут", також у співпраці з Air Partner.Перша доставка вантажу досягла Сайпану на наступний день після того, як стався тайфун і авіакомпанія «Авіалінії Антонова» стала першою комерційною авіакомпанією, яка здійснила доставку гуманітарної допомоги.Підготовка розпочалася за день до того, як тайфун досяг Північних Маріанських островів. Вантаж містив готові до вживання страви, воду, намети та інші предмети постачання.Угода про Відкрите небо між Україною і США, яке надає авіакомпанії право на виконання необмежених рейсів в і з США, дозволяє авіакомпанії «Авіалінії Антонова» перевозити вантажі будь-якого типу з повідомленням всього за кілька годин і без необхідності оформляти Заява про авторизацію Міністерства транспорту США (DoT ), що має вирішальне значення в критичних сценаріїв надзвичайних ситуацій, коли розгортання необхідно провести протягом дуже короткого періоду часу.