Новости

У Франції відкрився авіасалон "Ле Бурже"

У Франції провідні представники авіаційної промисловості з усього світу зібралися на 53 Paris Air Show 2019 Le Bourget, найбільший та найпрестижніший авіасалон, що проходить з 17 по 23 червня п.р. у місті Парижі. 

В авіасалоні беруть участь майже 2500 підприємств з 50 країн світу. 

Нашу країну  представляють ряд підприємств, серед яких Акціонерне товариство "Мотор Січ", Державне підприємство "Івченко-Прогрес", Державне підприємство "Антонов" та інші.

Україна в цьому році літаків не виставляла, але це не завадило українським авіаторам домовитися про вигідні контракти. Уже в перший день стало відомо – восени Міністерство внутрішніх справ України і Державне підприємство "Антонов" підпишуть контракт на поставку 13 нових транспортників АН-178.

Ан-178 буде зібраний виключно з українських та європейських деталей. На ДП "Антонов" запевняють, що перший літак буде готовий вже через два з половиною - три роки.

"Реальна робота над літаком вже почалася, мається на увазі – в металі. Я вже можу запросити всіх бажаючих на ДП "Антонов", щоб подивитися на кілька комплектів крил, які підуть на ці машини", – заявив Олександр Донець, президент ДП "Антонов".

Також одним із перспективних проектів, які обговорюються, є налагодження спільного виробництва безпілотних літальних апаратів на основі розробок ДП "Антонов".