Новости

Державне підприємство "Антонов" відвідала делегація представників авіаційних підрозділів Міністерства внутрішніх справ Туреччини

В період з 29 по 30 вересня п.р. Державне підприємство "Антонов" відвідала делегація представників авіаційних підрозділів Міністерства внутрішніх справ Республіки Туреччина на чолі з бригадним генералом, командуючим авіації жандармерії Туреччини та начальником Департаменту авіації Національної поліції Туреччини.

Перший день візиту пройшов на ЛВіДБ підприємства. Під час демонстраційного польоту Ан-178 члени турецької делегації переконались в його перевагах порівняно з аналогами, які експлуатуються жандармерією Туреччини.

В ході візиту члени делегації також відвідали виробничі цеха ДП "Антонов", в яких запущено виробництво п'яти літаків Ан-178, а також оглянули комплексний тренажер для підготовки екіпажів літаків Ан-178.

По результатам візиту пройшла нарада представників ДП "Антонов" з турецькою делегацією за участі Генерального директора Державного Концерну "Укроборонпром" Айварасом Абромавичусом, де були обговорені напрямки майбутнього співробітництва.